Wyniki VIII Finału Konkursu Prac Magisterskich na Analityce Medycznej 2017/2018

1 marca odbyła się Konferencja Naukowa Oddziału Medycyny Laboratoryjnej, podczas której po raz ósmy rozstrzygnięto konkurs na najlepsze prace magisterskie wykonane w roku akademickim 2016/2017 przez absolwentów kierunku analityka medyczna na  Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej. W drugiej części konferencji odbył się II Ogólnopolski Studencki Kongres Medycyny Laboratoryjnej.

Organizatorem wydarzenia były Władze Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej, Samorząd Studentów, Studenckie Towarzystwo Diagnostów Laboratoryjnych WUM we współpracy z Oddziałem Warszawskiem Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej.

Honorowy Patronat nad konferencją objął JM Rektor Warszawskiego  Uniwersytetu Medycznego – prof. Mirosław Wielgoś.

Wyniki Finału VIII  Konkursu Prac Magisterskich na Analityce Medycznej 2017/2018

Fot. Tomasz Jędrzejewski
Dział Fotomedyczny WUM