Terminarz Konkursu 2019/2020

Terminarz 57. Wydziałowego Konkursu Prac Magisterskich dla kierunku Farmacja

do 20.11.2020 r.
(piątek)

Zgłaszanie prac magisterskich wykonanych na Wydziale Farmaceutycznym WUM w roku akademickim 2019/20
do Sekretarza KPM dr Marzenny Klimaszewskiej na adres email:
marzenna.klimaszewska@wum.edu.pl

Procedura zgłaszania prac znajduje się na stronie internetowej Wydziału Farmaceutycznego w linku Konkurs Prac Magisterskich
 •    Każda Katedra, Zakład może zgłosić maksymalnie 25% prac realizowanych w danej jednostce organizacyjnej.
     Do konkursu zgłaszane są prace  magisterskie, które uzyskały ocenę - bardzo dobry.

27.11.2020 r.        (piątek)

Spotkanie Komitetu Organizacyjnego w celu podziału nadesłanych prac (w drodze losowania) i przekazania Zespołom Recenzentów.

do 18.01.2021 r.
(poniedziałek)
Zwrot recenzji prac magisterskich przez zespoły oceniające do Sekretarza KPM.
22.01.2021 r.
(piątek)
Ogłoszenie wyników I etapu Konkursu (informacje na stronie internetowej Konkursu Prac Magisterskich).

04.03-10.03

2021 r.

Sesja plakatowa

Zawieszanie plakatów 03.03.2021 r. (środa), na specjalnie w tym celu przygotowanych tablicach, które zostaną ustawione w holu głównym Wydziału Farmaceutycznego, obok sal  im. prof. Jakuba Derynga i im. prof. Stanisława Krauzego.

Plakat o maksymalnym rozmiarze 707 x 1000mm (Format B1) powinien zawierać cel pracy, metodykę badań, wyniki badań, wnioski oraz piśmiennictwo.

10.03.2021 r.
(środa)
Dyskusja przy plakatach członków Jury z autorami prac o godz. 10:00 w holu głównym Wydziału Farmaceutycznego, obok sal  im. prof.  Jakuba  Derynga  i im. prof. Stanisława Krauzego.
12.03.2021 r.
Finał Konkursu godz. 10:00, Aula Wykładowa
im. prof. Janusza Piekarczyka, Centrum Dydaktyczne

Mając na względzie bezpieczeństwo i dynamikę sytuacji epidemicznej informujemy, że terminy i sposoby przeprowadzenia sesji plakatowej i referatowej  57. Konkursu Prac Magisterskich mogą ulec zmianie, o czym niezwłocznie Państwa powiadomimy.
                                                                                             Komitet Organizacyjny 57. Konkursu Prac Magisterskich